Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kris: Kariyerimle Angelina’yı Gölgede Bırakacağım

Kris: Kariyerimle Angelina’yı Gölgede Bırakacağım Empty Kris: Kariyerimle Angelina’yı Gölgede Bırakacağım

Mesaj tarafından AshRob Paz Tem. 25, 2010 8:23 pm

Özellikle seksi yüz hatları Angelina Jolie’ye benzetilen ve Hollywood’un yeni Jolie’si olacağı iddia edilen genç oyuncu Kristen Stewart, hakkında yapılan bu benzetmelerin hiç hoşuna gitmediğini söyledi.

Hiç kimseyi kendine örnek almadığını ve birine benzetilme fikrinden haz etmediğini belirten 20 Yaşındaki oyuncu,tepkisini şu sözlerle dile getirdi: “Angelina Jolie’yi çok güzel buluyorum.Onun görüntüsüne ve yardımsever kişiliğine herkes gibi bende hayranım.Ancak aynı şeyi sinema kariyeri için söyleyemeyeceğim.Ona baktığımda,oyuncudan çok bir anne görüyorum.Onun için ailesi ön planda,oysa benim bütün hayatım sinema.Jolie’ninkinden daha renkli bir kariyerim olacağına eminim..”

JOLIE’NIN GÜZELLİĞİNİN OYUNCULUĞUNDAN BİR ADIM ÖNDE OLDUĞUNU BELİRTEN STEWART, “BEN ÖNCELİKLE YETENEĞİMLE KONUŞULMALIYIM” DİYOR..

alıntı*
AshRob
AshRob
Yeni Doğan
Yeni Doğan

- Similar topics