Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sözde Kris & Ash'ın msn konuşmaları

2 posters

Sözde Kris & Ash'ın  msn konuşmaları Empty Sözde Kris & Ash'ın msn konuşmaları

Mesaj tarafından AshRob Ptsi Tem. 26, 2010 3:04 pm

Kris ve Ash arasında:

Ash: Hahahahahaha!I'm going to visit you tomorrow on set I don't care if you don't want. I'll go anyway ♥
(hahahahaha!yarın sette seni ziyaret edeceğim istemiyorsanda umrumda değil.herşekilde geleceğim)
Kris: haha PLEASE do.... I refused to do the wig thing to play joan.. So I cut and dyed my hiar... you need to come see this style... i'm rockin out.. haha
(haha lütfen gel…..joan rolü için peruğu reddettim..yani saçlarımı kestirdim ve boyattım…gelip yeni tarzımı görrmelisin…yıkılıyorum..haha)
Ash: Hahahaha! I will go. Tomorrow. Morning. Well, not that morning, but def. early.
(hahahaha!geleceğim.yarın.sabah.tamam,sabah değil ama kesinlikle erken)
Kris: yeah just text me... maybe you can meet me and Dakota for lunch... then come back with us
(evet bana msj at..belki benle ve dakotayla öğle yemeğinde buluşmalısın…sonra bizle gelirsin)
Ash: Sure I'll text you tomorrow.
(tabiiki yrn msj atarım sana)
Kris: or you could call me tonight too
(yada bugece arayabilirsinde)
Ash: Tomorrow, around 12.30 I'll be there
(yarın,12:30 civarında oradayım)
Kris:
Kris: LMAO..... long as he knows whos idea it was.. haha.. Wait what were all their names.. we should pick one.. haha
(koptum….bunun kimin fikri olduğunu bildiği sürece..haha…bekle onların isimleri neydi..bir tanesini seçmeliyiz haha)
Ash: Hahahaha, we can say 'Makena said it!'
(hahahaha,”makena dedi”deriz hahaha)
Kris: shes soooo cute haha
(o çook tatlı haha)
Ash: Def. cute. They're so look alike. Is incredible!
(kesinlikle şirin.birbirlerine çok benziyorlar.inanılmaz!)
Kris: I know.. Its Adorable... :PI just tested out our nickname on Tay... haha... we'll see how it flys...
(biliyorum…muhteşem…şimdi yat için bulduğumuz takma isimleri test ettim…haha…nasıl olduğunu göreceğiz…)
Kris: Miss your Life Greener..
(Greener hayatını özledim..)
Kris: I miss you more than Jake does .... just wanted to say . haha
(seni Jake’in seni özlediğinden daha çok özledim ….sadece söylemek istedim.haha)
Kris: I think we should run away together... one day!!.. haha
(bence birlikte kaçmalıyız…birgün!!....haha)
Ash: You say forget McDorman and run with Stewart?Stewart-Greene 2012?
(diyorsun ki McDorman’I unut Stewartla mı işe devm et diyorsun?Stewart-greene 2012?)
Kris: hahaha... Nope I meant litterally.. we should Run Away together... and relax out.. somewhere secret. haha....but yeah that too... ..
(hahaha…..hayır genel anlamda demiştim….birlikte kaçmalıyız….ve sakinleş…sır olan biryerde .haha ama evet o da var…)
Ash: HAHAHAHAHA!Woman, I love you so freaking much
(hahahaha!kadın,seni korkunç seviyorum )
Kris: ... So I take that as a YES!... awesome
(….o zaman bunu evet olarak kabul ediyorum!...mükemmel)
Ash: Hahaha, yeah. That was a yes.We need to go have fun to somewhere, anyplace. You, me, Nikki and Dakota.
(haha,evet.bir evetti.herhangi bir yere gidip eğlenmeliyiz.sen ben nikki ve dakota)
Kris: anywhere/anytime..
(herhangi bir yer herhangi bir zaman)
Ash: Ash is happy.
(ash mutlu)
Kris: you are glowing.. always are!!!.... Kris is pretty damn happy too
(parıldıyorsun…herzmn öylesin!!...krisde çok mutlu )
Ash: Oh, I know Kris is pretty damn happy. Trust me, I know I'm going to Starbucks, be back in a few.Luff cha Stew! ♥
(ah,biliyorum kris çok mutlu.bana güven,biliyorum.starbucks a gidiyorum,bi kaç dakikaya dönerim.seni seviyorum Stew)
Kris: I think I got this cat in the Bag - I'm not worried
(sanırım çantanın içindeki kedileri aldım-endişeli değilim )
Ash: Code talking? Hahahahahaha! ♥ I know, I know. Me neither, you know how to handle it. You're Kristen freakin' Stewart. You're never worried. ♥
(kodlu konuşma mı?hahahaha!biliyorum biliyorum.bende değilim,bunla nasıl başa çıkılacağını bilirsin.sen lanet kristen stewartsın.asla endişelenmezsin)
Kris:well.. theirs more then just me to mess with if they mess around . .. I got you.. haha
(peki..eğer ortalığı batırırlarsa benim batırdığımdan daha çok batırmış olurlar. anladım seni..haha)
Kris:and no worries about the mouth zipper... we've already talked about that situation.. hahaha
(ve ağzını fermuarlama konusunda endişelenme…bu konuda konuştuk zaten…haha)
Ash:Got it God damn, Lautner's being all 'You and Kris should come with me to Toronto' but WE CAAAAN'T!Life's so freakin' unfair.
(anladım lanet olsun,şu Lautner’ın bütün “sen ve kris benimle Torontoya gelmelisiniz”durumu fakat geşemeyiiiiizzzzzzz!hayat hiç adil değil)
Kris: KNOW... He knows I wanna go soooo bad too...lol...Fack!!... .. damn us being all in different places.. why!!! Urgh
(biliyorum….ne kadar çok gitmek istediğimi biliyor…s.ktir!!lanet olsun hepimiz farklı yerlerdeyiz…neden??ahhh)
Ash:It sucks, badly.But you can't because of the filming, and I can't because of the pre-Twitour stuff. And, of course, because I can't leave my new bf ADRIAN GRENIER alone. (Gosh, that stupid rumor annoyed me SO FREAKIN' MUCH)
(berbat bişey,korkunç.ama gidemezsin çünkü film çekimlerin var,ve bende gidemem çünkü twilight turlarınin işleri var.ve,tabiî ki,birde yeni erkek arkadaşım olan Adrian Grenier i bırakıp gidemem.(tanrım,bu salak söylenti canımı acayip çok sıkıyor)
Kris:haha Dont worry.. I've dated Rob and Nikki.. lmao....I know... its balls
(haha endişelenme…Rob ve Nikkiyle çıktım bende…koptum..biliyorum…b.ktan bi durum)
Ash:And Dakota too. Hahahahaha!I think you, me, S and J should go to Starbucks this week.
(ve Dakotaylada…hahahaha!bence,sen ben S ve J bu hafta Starbucks a gitmeliyiz.)
Kris:after the big day on saturday.....haha..i'm anxious...you better hold my hand or something.. I'm gonna kick it backstage.. so no one buggs me i think..so sees me..lol.. for now
(cumartesi büyük günden sonra…haha…tedirginim…elimi tutsan yada başka bişe yapsan iyi olur…arkadan kapı dışarı edeceğim onu böylece kimse beni rahatsız edemeyecek…şimdilik)
Ash:If you faint... I'm gonna leave you there because I'll be with Jake. Hahahahaha, kidding. I'm gonna hold your hand and be with you So, if someone with a camera comes to us, they can say 'KStew and AGreene's date' and no 'KStew and AGreene with [name1] and [name2] date'♥
(eğer bayılırsan…seni oracıkra bırakırım çünkü Jake ile birlikte olacağım.hahahaha,şaka.elini tutup seninle birlikte olacağım.yani biri elinde kamerayla yanımıza gelirse,KStew ve AGreene çıkıyorlar diyebilirler ve artık KStew ve AGreene başka 1 ve 2 şahıslarıyla çıkıyor demezler)
Kris:lmao... Oh god... Not something I need at the moment.. I'm running away..ha
(koptum…tanrım…şuanda ihtiyacım olan bir şey değil zaten….kaçıyorum…ha)
Ash:Come on, if I can, you can.No one knew about my dates with Ian in Vancouver, I know how to handle them. Trust me little K, I know
(hadi,ben yapabiliyorsam sende yaparsın.kimse vancouverda Ianla olan randevumu bilmedi,bunlarla nasıl başa çıkılacağını biliyorum.bana güven küçük K,biliyorum)
Kris:haha and thats why I love you.. and thats why you Have to be there with me.
(haha ve işte bu yüzden seni seviyorum….işte bu yüzden yanımda olmalısın.)
Ash:I will, I will! And don't worry, a lot of other people will be there too, so, not big deal. Chace's going, Shae's going... even Bar is going! I mean, come on! We're not gonna be the main target.
(olacağım,olacağım!ve merak etme,birsürü başka işnsanda orda olacaktır,yani önemli değil.Chace gidior,Shae gidiyor….Bar bile gidiyor!diyorum ki hadi!ana hedef biz olmayacağız)
Kris:hahah yeah sure you say that now... But ok ok.. I'll Risk it... for ...well for you
(hahah evet tabii bunu şimdi söylüyorsun…ama tamam tamam..rsk alacağım…senin için)
Ash:Just for me? Pssh, sure.Ha JK baby, JK.
(sadece benim için mi?şiştt tabii JK bebeğim,JK)
Kris:hahah SF?..
(hahah SF?..)
Ash:Yup ♥
(evet)
Kris:Come eat icecream... and wait with me to hear from JS...even thou one of then is tooo... shy to use the phone
(gelde dondurma ye…ve benimle JSden bişeler duymak için bekle…içlerinden biri telefonu kullanmak için çooook utangaç olmalarına rağmen)
Ash:Kris and Ash pathetic slumber party? I can go there right now.
(Kris ve Ash zavallı bir uyku partisi verior?hemen şimdi gelebilirim)
Kris:I have your favourite pajama pants of mine.... I'll let you wear them
(en çoks evdiğin pijamalarım var….giymene izin vereceğim)
Ash:I'm on my way to the Stewart residence. I'll be there in 5 minutes and we can write stupid things and wait for SJ together. Eating icecream and being pathetic ♥
(Stewart konutuna gidiyorum.5 dk içinde orda olurum ve aptalca şeyler yazarız ve SJin beraber olması için bekleriz.dondurma yer ve zavallı oluruz)
Kris:... i'm waiting... but i'm not meeting S till saturday... so when they call.. you'll have to go to them/.. haha
(bekliyorum…ama S ile cumartesiye kadar buluşmayacağım…yani ne zaman ararlarsa..onlara gitmel zorunda kalacaksın..haha)
asheal. Now, give me those PJ pants lady.
(anlaştık.bayan,şimdi,pijamalarını ver bakalım )
Kris:... Dork... ASH ATE ALL MY VANILLA...
(domuz….ash bütün vanilla dondurmalarımı yedi..)
Ash:Because I love vainilla and vainilla loves me.
(çünkü ben vanillayı seviyorum ve vanilla beni seviyor)
Kris:Ice Cream Whore... haha... SJ would love this
(dondurma kaltağı..haha…SJ bunu çok sevecek)
Ash:Really? Ash and Kris being pathetic because of them? Yeah, they're gonna be proud of us! ♥
And shut up, you ate all the marshmallows!
(gerçekten mi?ash ve kris onlar yüzünden zavallımı olacak?evet,bizlerde gurur duyacaklar!ve kapa çenenş,sende bütün marshmellowları yedin)
Kris:I fit like 13 in my mouth.. hahaha..... its your fault for asking how many i could fit... and this chat when you;re sitting right here.. is pretty sad... we suck.. haha
(13 tanesini ağzıma tıktım..hahaha…ağzıma kaç tanesini sokabileceğimi sorduğun için bu senin suçun..ve tam yanımda otururken buradan konuşmamız gerçekten üzücü…berbatız..haha)
Ash:Is their fault!They make us stupid, dumb, pathetic and really fat girls.13? I can beat you. Wait and see.
(onların suçumu?bizi salak,gerzek,zavallı ve gerçekten şişko kızlar yapıorlar.13 mü?seni yenebilirim.bekle ve gör)
Kris:you're eating my marshmellow reserves.. LMAO..... beat it then!..I already feel fat from food.. haha
(ayırdığım marshmellowlarımı yiyorsun..koptum…yen o zaman!...yemekten şimdiden şişko hissediorum haha)
Ash:I'm huge.8 marshmallows. I suck.You know what we need? REDBULL ♥
(ben devasayım.8 marshmellow.batırdım.neye ihtiyacımız var biliormusun?REDBULL)
Kris:hahaha.... This isnt enough sugar to keep you going... ok.. I think your right... I actually think I have 3 left out of my new four pack..lol...
(hahaha…bu kadar şeker senin için yeterli olmaz..tamam…sanırım haklısın…aslında yeni çantamda 3 tane olması lazım)
Ash:I'm feeling so pathetic. You have no idea.No, wait, you do know, you're doing the same. Hahahaha!
(çok zavallı hissediorum.hiçbir fikrin yok.hayır,bekle,biliyorsun,sende aynısını yapıyorsun.hahahah!)
Kris:I cant scroll down IN the pmhaha out of room
(özel mesajdan aşağı kaydıramıorum.haha odanın dışına)
Kris:LAPTOP BUDDIES.. LMAO
(Laptop dostları..koptum)
Ash:Hahahahaha, they must be REALLY PROUD of our dorkness and patheticness if that's actually a word.
(hahahaha,bizim domuzluklarımızla ve zavallılıklarımızla gerçekten durur duyacaklar,eğer böyle bir kelime varsa)
Kris:I cant Message Back I cant scroll down.. DAMNIT!!!.. hahaha
(mesaja cvp veremiorum  aşağı dopru kaydıramıorum..lanet olsun..hahaha)
Ash:Because it is supergay.We should watch a movie. ACROSS THE UNIVERSE! Because I love Jim Sturgess and Beatles songs ♥
(çünkü bu cidden ibne.bir film izlemeliyiz.Across the universe!çünkü Jim Sturgess’ı ve Beatles şarkılarını seviorum)
Kris:ahaha......YES!! i'm on it
(haha….evet!varım)
Ash:Movie will be. I love that man. And the movie. And the songs. And you.I'm gonna go offline for awhile. Jim worths it.
(film olacak.o adamı seviorum.ve filmi.ve şarkılarıda.ve senide.biraz offline olacağım.jim buna değer)
Kris:I know you're gonna sing it with me...
ALL MY LOVIN I WILL SEND TO YOUUUUU. ALL MY LOVIN DARLIN' I'LL BE TRUE... I'LL PRETND THAT I'M KISSIN THE LIPS I AM MISSIN...OH DARLIN I'LL ALWAYS BE TRUE...AND WHILE I'M AWAY I'LL WRITE HOME EVERYDAY AND SEND ALL MY LOVIN TO YOUUUUU
(biliyorum benimle söyleyeceksin…..
Sana olan bütün aşkımı yolacağım….sana olan bütün aşkım sevgilim gerçek olacağım…sanki özlemişim gibi dudaklarını öpeceğim….oh sevgilim her zaman gerçek olacağım..ve uzakta olduğum zamanda sana olan bütün aşkımı yazıp yollayacağım)
Ash:I want someone to sing to me Beatles' songs Ash is pouting.
(birinin bana Beatles şarkısı söylemesini istiyorum ash somurtuyor)
Kris:I WILL SING THEM ALL TO YOU!!!!...cuddle time
(bütün sepsini sana söyleyeceğim!!1…kucaklaşma zamanı)
Ash:YESS! ♥ Cuddle time! Seriously, when SJ read this, they're gonna laugh so loud that we're gonna wake up.
(evet!kucaklaşma zamanı!gereçkten,Sj bunları gördüğü zaman bizi uykumuzdan uyandıracak kadar çok yüksek sesle gülecek.)
Kris:The next song is coming... I have to prepare to sing it to you...*gets on knees and hold out hands*... haha offline.
(sıradaki şarkı geliyor…sana söylemek için hazırlamam lazım….*dizlerinin üzerinde dur ve ellerini kaldır*hahaha offline.)
Kris: urgh
Kris: TONIGHT!... thats all
(bugece!...bukadar )
Ash: Tonight, tonight, tonight, tonight! YAY ♥
(bugece bugece bugece bugece!yaşasın)
Ash: HURRY UP LAZYASS!Bring your sexy butt and your car to my house NOW.Loveyou ♥
(çabuk ol tembel k.çlı!o seksi kçını ve arabanı şimdi evime getir.seni seviyorum)
Ash: I'm going to your house Stewart.You're coming with me and I won't take a 'no' as an answer
(senin evine gidiyorum Stewart.benimle geliyorsun ve hayırı bir cevap olarak kabul etmiorum)
Kris: Hey.i need to talk to u..my texting is being gay.so im on my phone ndt right now.but ya..ill call u after set.
(hey seninle konuşmam lazım..mesjlarımın içine ediliyor.yani şuan telefon başındayım..ama sen…setten sonra arayacağım seni)
Ash: You and me, awesome plan.Love you partner in crime ♥
(sen ve ben,muhteşem bir plan.suç ortağımı seviyorum)
Kris: i'm almost nervous.. haha... i'll need to do like prego breathing on the way there.... lmao
(neredeyse sinirliyim..haha..hamilelerin aldığı gibi nefes almaya ihtiyacım var koptum)
Ash: Hahaha, you loser.I'll need a bottle of vodka
(haha seni ezik.benimde bir şişe votkaya ihtiyacım var)
Kris: with redbull!!!!!!!!!!!!
(redbulla birlikte!!!)
Ash: YES ♥ Prego breathing + vodka & redbull.That will work.
(evet.hamile nefes alışı+votka ve redbull.bu işe yarar)
Kris: hahahah Chug it..... and Breath!!!!
(hahah nefes almadan içerim…ve nefes alırım!!!)
Ash: I was SO FREAKIN NERVOUS last saturday. That's why I had like 10 vodkas. But it wasn't such a great idea. I fell asleep at his car. Damn damn damn!
(geçen cumartesi çok sinirliydim.çünkü 10 tane votka içmiştim.ama iyi bir fikir değildi.arabada uyuya kaldım.lanet olsun)
Kris: Never send out my msg again... hahah You're trying to turn me red.. I KNOW IT!!!
(mesajlarımı yine yollayamıorum..hahah benim kızarmama sebep oluyorsun..biliyorum!!)
Ash: Stewart, where are you? Home?
(stewart,neredesin?evdemi?)
Kris: no no.. but in my room close to set
(hayır hayır…ama sete yakın olan odamdayım)
Kris: SUNDAY. You, Me, Tay, Deb. a.k.a.- Mom.. and MAKI. ...
(Pazar.sen,ben,tay,deb diğer adıyla-anne…ve maki)
Ash: And Dan (aka: Dad)!
(ve dan(diğer adıyla baba)!)
Kris: if dan can handle us.. member how hard we had that man laughing last time.. hahahaha
(eğer dan bizimle başa çıkabilirse…hatırlasana bu adamı en son ne kadar zor güldürmüştük..hahahaha)
Ash: Hahahahahaha, he loves us. We're the older Lautners. I'm the older one and you're the 2nd
(hahahahaha,bizleri seviyor.biz büyük lautnerlarız.ben en büyüğüm sende ikinci)
Kris: Ash... MJ died... damnit... No backstage next concert ... no next concert ... sad.
(ash,mj öldü….lanet olsun….sıradaki konserde kulis olmayacak…sıradaki konser olmayacak…üzücü)
Ash: I know. I mean, I wasn't his biggest fan, but too bad he's dead.
(biliyorum..yani,büyük bir fanı değildim ama ölmesi çok kötü)
Kris: haha I had you dancing to a few songs
(onun birkaç şarkısında dans etmeni hatırlıyorum)
Kris: And the original Charlies angle Miss Farrah Fawcett ... I know you loved that lady...
(ve orjinal charlie’s angle bayan Farrah Fawcett …o bayanı sevdiğini biliyorum..)
Ash: Yeah! She was awesome! ♥
(evet!muhteşem biriydi)
Kris: ok.. Scotts out.. and i'm going to his house.. to take him food and suprise him for when he gets home... Talk about it tomorrow... Love ya
(tamam…Scott çıktı…ve ben onun evine gidiyorum…ona yemek götüreceğim ve süpriz yapacağım evine gittiği zaman…yarın bunun hakkında konuşuruz…seni seviyorum)
Kris: do you know whats going on?
(neler olduğunu biliyormusun?)
Kris: pm me.... I wanna know all about movie night
(özel msj at..sinema gecesi hakkında herşeyi bilmek istiyorum)

alıntı*
AshRob
AshRob
Yeni Doğan
Yeni Doğan

Sözde Kris & Ash'ın  msn konuşmaları Empty Geri: Sözde Kris & Ash'ın msn konuşmaları

Mesaj tarafından Merve - Salı Tem. 27, 2010 9:47 pm

işleri gçleri yok msnde takılcklr teldn knuşrlr onlr biz değil paralarıı çok Very Happy
Merve -
Merve -
İnsan
İnsan

Sözde Kris & Ash'ın  msn konuşmaları Empty Geri: Sözde Kris & Ash'ın msn konuşmaları

Mesaj tarafından AshRob Çarş. Tem. 28, 2010 1:01 pm

Very Happy bilmem ben nette boyle geziyor Very Happy:D
AshRob
AshRob
Yeni Doğan
Yeni Doğan

- Similar topics