Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert:Sonsuza kadar yaşamak istemezdim...

3 posters

Robert:Sonsuza kadar yaşamak istemezdim... Empty Robert:Sonsuza kadar yaşamak istemezdim...

Mesaj tarafından AshRob Çarş. Tem. 14, 2010 6:43 pm

Ne zaman dışarı çıksam ,nerede olduğum farketmez,insanlar tamamen çılgına dönüyor.! bu gerçeküstü
"diyor ve kafasını sallıyor." buna başladığım zaman kitapların amerika'da büyük olduğunu biliyordum ama herşeyin nasıl dahada büyümesi beni şaşırtmaya devam ediyor. Fiziklsel tezahürleri ne zaman görsem ,hayranların vahşileşmesi gibi, beynim bunu işleyemiyor,çünkü bu çok garip.
En garip günlerden biri kanada'da new moon'un okulda çekmeye başladığımız gündü. okul hala açıktı ,yani heryerde çocuklar vardı.sadece koridorda dolaştığımız o sahneyi çektik , ama her çekimden sonra bütün çocuklar alkışlamaya başlıyordu.hep aynı şeydi, ne zaman bir sınıf dersten çıksa hepsi alkışlamaya başlıyordu.
bu gerçekten çok garipti -en garip günlerden bir tanesi."

Ayrıca sık sık jude law ve leonardo dicaprio ile yapılan karşılaştırmalar yüzünden şaşkın ; kişisel olarak gönül çelen statüsünü alan pattinson'ı onaylayan kişi.(caprio)"sonunda üzerimden bu yükü alan biri çıktı!" demişti.

"leonardo dicaprio'nun bunu dediğini duyduğumda ,sadece "wow bu çok havalı!" diye düşündüm. Çünkü o adamın diğer bütün genç aktörlerden daha iyi bir kariyeri vardı.onun içinde olacağı herbirşeyin iyi olacağını sanal olarak garanti edebilirsiniz.Benimde edinmek istediğim kariyer işte böyle bir kariyer tipidir"

"birkaç tane değişik diğer filmlerde yaptım -bir yıl boyunca hiç bir gün bile ara vermdeden çalıştım -yani new moon'a geri dönmek harikaydı. bu aslında bir bakıma eğlenceli oldu." gülümsüyor."Bu bir süprizdi çünkü ilk film çok zordu.Aslında onun aşkı bulmasını ve bu yaşadığı duyguların yoğunluğunu portrelemeyi çok zor buldum ,o hiçbirşey hissetmemekten -fosilleşmekten- aniden herşeyi hissetmeye geçiyor ,çünkü o bu kızla tanışıyor,bella.
bunu göstermek gerçekten çok zordu. herzaman bunun hakkında kendimi strese soktum".
"ama new moon ile kendimi çok rahat hissettim geri dönmeyi çok kolay buldum.Sanırım her zaman ikinci kitapla daha çok bağlantı kurduğumdan ,çünkü orada kendi hayatımla bağlantı kurabileceğim çok fazla duygu var. ,mesela kendisinin yanlış bir karar verdiğini hissettmesi ,bellayı arkada bırakmak gibi ,ama yinede bunu yapması gibi.

"Sanırım bunu bir erkek olarak ilişkilerde çok yaparsınız. Sanki bunu berbat etmeye mecburmuşsunuz gibi" diyor "onun bunu yapmasını anlayabiliyorum ,çünkü bende herzaman işleri berbat ederim.Bu gerçek bir hayat -olan şey budur!"

Robert pattinson'ın hayatı şu sıralar garip ve korkutucu olmaya başladı

"bence bu karma, gerçekten inanıyorum,çünkü karam beni kıçımdan bir çok kere ısırdı ,tıpkı böyle olduğu gibi. "diyor ciddi bir biçimde " bunun için bir senedir cast çalışması yapıyorlardı ve bende bir video kaset doldurmamı istediler londrada bunun için.,en azından 6 az öncesinden ,çünkü ben önemsemedim çünkü nasıl olsa nasıl olsa rolü alamayacağım diye düşündüm.
aslında tüm bunlardan gına gelmişti ama sonra Los angelas'a gittim ,odaya doğru yürüdüm ve seçmelere katıldım ,birşeyler oldu ve ben rolü bir hafta sonra almıştım. ! sanırım ben gördükleri son kişiydim."

"Bir bakıma harry potter ilede aynı şey oldu . bunun için hiç seçmelere katılmadım .çünkü bu büyük filmler için oyuncu seçme yöntemlerinden hoşlanmıyordum. onlar grup seçmeleri yaparlar,bir ağaca yada onun gibi bir şeye tırmanıyormuş gibi yapmak zorunda kaldığın yer.,bunu yapmamın hiçbir imkanı yoktu .çok utanırdım.şanslıyım ki cast yönetmeni vanity fair filmindendi-daha önce yaptığım bir film- ve benden kimseyle görüşmeden önce yönetmenle tanışmamı istedi.
Sanırım herşeyden sonra benim oynadığım bölümün vanity fair'den çıkarılmasından dolayı vicdan azabı duyuyordu. !! "

sebep şans,çekicilik ,kurnazlık yada suçluluk olursa olsun farketmez ,pattinson bilinmeyen bir ingiliz'den hollywood hit'i haline geldi.

"düşündüğünüz zaman vampir olmak insanları öldürmek ve onların kanlarıyla beslenmek anlamına geliyor ama karşılığında alabileceğiniz tek şey elinizden geldiğince hızlı koşmak veya etrafa birşeyler fırlatmaktır.Bu bir bakıma zayıf değiş tokuş."

"sonsuza kadar yaşamakla aynı şey . Bunu hiçbir koşul altında istemezdim. Bence hiçkimse de istemezdi ,isterlermiydi? .bu benim büyük halam gibi. o 97 yaşında ve çok ama çok komik bir kadın ,ne zaman onunla konuşsam şöyle şeyler der: "birdahaki sefer beni görmeye geldiğinde ,lütfen bana biraz zehir getirebilirmisin? " bende "tamam olur " derim. çünkü onun ne demek istediğini anlarım. sonsuza kadar yaşamak mı? Daha kötü birşey düşünemezdim ...."
AshRob
AshRob
Yeni Doğan
Yeni Doğan

Robert:Sonsuza kadar yaşamak istemezdim... Empty Geri: Robert:Sonsuza kadar yaşamak istemezdim...

Mesaj tarafından rabiş Çarş. Tem. 14, 2010 8:27 pm

vay be

rabiş
İnsan
İnsan

Robert:Sonsuza kadar yaşamak istemezdim... Empty Geri: Robert:Sonsuza kadar yaşamak istemezdim...

Mesaj tarafından bella_1996 Paz Şub. 23, 2014 8:08 pm

Wayy! Çok müthiş ve harika teşekkürler... Smile

bella_1996
İnsan
İnsan

- Similar topics