Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kris ve taylor öldüren ayrılıkları tartışıyor

Kris ve taylor öldüren ayrılıkları tartışıyor Empty Kris ve taylor öldüren ayrılıkları tartışıyor

Mesaj tarafından AshRob Çarş. Tem. 14, 2010 6:42 pm

MTV: Kristen senin görüşüne göre new moonda bella ile jacob'ın arasındaki ilişki twilightta edward ve bella arasında olduğundan nasıl farklı ?

KS: bu çok farklı bir ilişki tamamen orjinal gibi.

MTV: daha eğlenceli görünüyor
KS: evet kesinlikle .Birbirleriyle aslında iyi vakit geçiriyorlar. edward ve bella herzaman o kadar garip ki ,bilirsin
TL: bu herzaman çok gergin.
KS: ve sadece o bellayı bu kızgınlıktan çıkarabilir sanki o gerçek anlamda ölecekmiş gibi ,yemek yemeği bırakıyor ve işi bitiriyor .
ve onu bun durumdan çıkaran tek şey bu ışık(jacob) oluyor.

MTV: kasımda new moon sinemaları vurduğunda bizim görmemiz için heyecanlandığınız asıl şey nedir.?

TL: bence en büyük şey senin benim ortadan kaybolduğumu öğrenmen ve bella ayrı bir depresyondan daha geçiyor.bir depresyona giriyorsun -böyle tanımlarmıydın ?- ben gittiğimde .
KS: aman tanrım evet!
TL: sonra o geri geliyor ve benim kurtadam olduğumu keşfediyor yani bu büyük olay. evet birkaç defa kurtadama dönüştüm ki bu harikaydı.

MTV: bu sahnelerde dublör işleri nasıldı?

TL: yani jacob'ın olayı aslında o havada değişim geçiriyor . bu havalı işleri yapmam gerekti ,gerçekten koşmam gerektiği ve beni iplere bağladıkları yerler var ve havada zıplıyorum orda durmam gerekiyor ve bir süre bekliyorum asılı kalıyorum
bu trailerde gördüğünüz şey aslında bu çok eğlenceliydi. bu filmde bir çok havalı dublör işlerini yaptım.
KS: bu sevimli ,küçük tüylü kurt

MTV: o çok kucaklanası biri. bize hem kitapta hemde melissa rosenberg'in senaryosunda okuduğun beğendiğin bir sahneden bahset
"adamım bu zor olacak " dediğin ve bunun farkına nasıl vardığını anlat.

KS: newmoon bunlardan birçoğuyla dolu. sanırım serinin en çok gözümü korkuttuğu kitabı -iyi anlamda
bu filme başlamak için iyi bir duygu. ama sanırım en favori cümlem jacob'a "bu o ,herzaman o oldu !" dediğim yer. sanki bunu söylemem gerekirmiş gibi. evet bu beni öldürdü gerkeçten öldürdü.

MTV: çekim yapmak için zor bir günmüydü?

KS: evet ve filmimizde herşey gibi, gerçekliğin yükseltilmiş versiyonu gibi. bu sanki insanlar twilight filmlerinde hiç ayrılmazlarmış gibi- onlar ayrılırlar ve bu sizi gerçek anlamda öldürür.
bu sanki sadece şöyle söylemek gibi değildir" oh, ben gerçekten depresyondayım ve ağlıyorum"
herşeyin bundan fantazi versiyonu olması lazım yani herzaman bunun farkına varmak çok zor zamanlardı "yeterli yapıyormuyum ? sanki ölecekmişim gibi göründüm mü ?"

MTV: evet bu dünya üzerindeki en dramatik insan olmaz zor olmalı hemde göze sırıtmadan . peki sen taylor?

TL: new moon çok karmaşıktı. bunda birçok kalp kırılması var ,birçok şey dönüyor. edward başlangıcında ayrılıyor ve o depresyona giriyor veb gelip onu bu durumdan çıkarmaya çalışıyorum. sonra bende kendi sorunlarımdan geçiyorum . bu heryerde ,ortada dönen çok şey var v
ve nitelendirdiğin sahnelerden çok var.

MTV: favori sahneneiz hangisi?

TL: benim favorim ayrılma sahnesi dediğimiz sahne. ama bu bellanın beni t-shirtsüz görmesinden ve saçlarımı kestirmemden sonra ilk seferinden tamamen farklı
ona artık arkadaş olamayacağımızı söylemek zorundayım.

KS: benimle ayrılmaya yelteniyor - ama bu işe yaramıyor

kaynak:MTV news
AshRob
AshRob
Yeni Doğan
Yeni Doğan

- Similar topics