Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rob'umuzun 3 Sırrı ~

2 posters

Rob'umuzun 3 Sırrı ~ Empty Rob'umuzun 3 Sırrı ~

Mesaj tarafından AshRob Paz Ağus. 01, 2010 12:40 pm

1) YAKIŞIKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYOR!

Alçakgönüllü olmak diye buna denir! Robert bir röportajında, görünüşüne duyulan hayranlığa bir anlam veremediğini söyledi. ”Yakışıklı mı?” diyor Robert, ” Hayır. Kendimi asla çekici biri olarak görmedim. Okul yıllarımda, oldukça serseri görünüşlü biriydim. Ne zaman kalabalık bir ortama girmem gerekse, önce uzun uzun aynaya bakar dururdum… Ta ki kendime umutsuz vaka olduğumu ve yapabileceğim hiç bir şey olmadığını kabul ettirene kadar! ” Sana hiç katılmıyoruz Robert!

2) ESKİDEN BİR SPORKOLİKTİ!

Şu an mükemmel bir vücuda sahip olabilir ama Robert, bunun için aşırı çalışmış. Eskiden günde yaklaşık 5 saat spor yapıyormuş ve kafası vücuduna göre kocaman kalmaya başlayınca yönetmen ” Kendine ne yapıyorsun böyle ?” diye sormuş. Kilosunu tekrar kazanmak için yaptığı tek şey ise sporu bırakmak olmuş

3) HİÇ DE TİTİZ SAYILMAZ!

Robert bir röportajında yaşadığı yerin pek temiz olmadığından bahsetmiş. Gülerek ”Evimi temizlemiyorum çünkü umurumda değil demiş. Evi sadece uyumak için kullandığını söylemiş!kalın

Kaynal: facebook*
AshRob
AshRob
Yeni Doğan
Yeni Doğan

Rob'umuzun 3 Sırrı ~ Empty Geri: Rob'umuzun 3 Sırrı ~

Mesaj tarafından İremsu- Paz Ağus. 01, 2010 10:21 pm

Koptum ya Very Happy
Alçak gönüllüğünü yiyim Very Happy
Kristen ama seni çıldırtıyodur haklısın aşkum Very Happy
Hayatım konu başlıklarını fazla "ı" koayark niye açıyosun Very Happy
Dünliyorum bir daha yapmazsan sevinirim Smile