Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert Pattinson'un Kardeşi Muhteşem Genlerden Nasibini Almamış.

Robert Pattinson'un Kardeşi Muhteşem Genlerden Nasibini Almamış. Empty Robert Pattinson'un Kardeşi Muhteşem Genlerden Nasibini Almamış.

Mesaj tarafından İremsu- C.tesi Tem. 31, 2010 5:53 pm

Robert Pattinson'un Kardeşi Muhteşem Genlerden Nasibini Almamış. Robert-Pattinson-Kardes-430x368

Robert Pattinson, kız kardeşi Lizzy ile Londra’da vakit geçirirken görüntülendi. Bu fotoğrafa bakınca bacımızın, yaşayan en seksi erkek seçilen Robert Pattinson’un genlerinden pek de nasibini alamadığını görüyoruz. Ünlüler dünyasında buna benzer örnekleri zaman zaman görürüz.
Diğer yandan 23 yaşındaki yıldız, hayranlarının yoğun ilgisi nedeniyle güvenlik ekibini güçlendirmiş… Robert MTV’ye ise şu demeci verdi:

“İnsanlar kendilerini ısırmamı istiyor ve saçıma dokunmaya çalışıyorlar. Birisinden iğne ile HIV kapmayı, vurulmayı ya da bıçaklanmayı istemiyorum. Bu benim hayatım. İnsanlar beni tanıyor, dışarıda pusuya düşürüyor ve kaldığım oteli bulmaya çalışıyor. Bunu bir gerçek olarak kabullendim ancak bana halen gerçek dışı gibi geliyor.”

Kaynak : Goygoycu

İremsu-
İremsu-
İnsan
İnsan

- Similar topics