Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jackson Rathbone,'Son Havabükücü'nün Tanıtımı İçin New York da

Jackson Rathbone,'Son Havabükücü'nün Tanıtımı İçin New York da Empty Jackson Rathbone,'Son Havabükücü'nün Tanıtımı İçin New York da

Mesaj tarafından Admin Paz Tem. 11, 2010 11:25 pm

Jackson Rathbone,'Son Havabükücü'nün Tanıtımı İçin New York da Jr1

Son birkaç haftadır,film gösterimlerinin promosyon rüzgarında,çifte görev üslendi.Neden mi? Çünkü sadece Twilight Saga:Eclipse değil,Jackson Rathbone'nın Sokka karakterini oynadığı The Last Airbender(son havabükücü) da ilk gösterimini geçen hafta yaptı.

Airbender ın tanıtımı için (Eclipse i ihmal etmeyerek tabi),Rathbone geçen çarşamba filmin prömiyerinin yapıldığı New Yorktaydı.

New Yorktayken,Rathbone bir kaç medya mensubuyla film hakkında konuştu.

Hepsinden önce, JR The Today Show da belirip, Eclipse te oynadığı Jasper karakterinin hikayesini anlatmaktan heyecan duyduğunu belirtti.Show da aynı zamanda oynadığı başka karakter olan Sokkayı ve Airbenderı yeterince özetleyen bir video yayınlandı.

Ayrıca pazar günü,Rathbone'nun iki filmedede yaşadığı durumu anlatan yeni bir röportaj yayınlandı.

Rathbone röpotajda ; "Benim 'Twilight' ailemde,ben zıt kişiyim,fakat daha genç olduğum 'Airbender' ailemde ise ben abi ve örnek alınan kişiyim.Müzik grubumda arabulucuyken,Rathbone ailesinde is joker benim." dedi.

Kaynak:twilight-turkiye
Admin
Admin
Kontes
Kontes

https://twilightserisi-tr.yetkin-forum.com

- Similar topics