Fanlara Göre Breaking Dawn'da olması gereken 5 sahne !

Aşağa gitmek

Fanlara Göre Breaking Dawn'da olması gereken 5 sahne !

Mesaj tarafından madhmazeL Bir Ptsi Ağus. 02, 2010 3:38 pm

Twilight serisinin 4. bölümü yayınlandığında karışık tepkiler aldığı bir sır değil, yada film hayranlar arasında en çok tartışılan konulardan biri oldu. İşte bizce filmde olmayı hak eden 5 sahne. Bizle aynı fikirde misiniz? Değil misiniz? Yorumlarınızda belirtin.


Edward Ve Bella'nın Düğünü

Uzun süre bekledikleri evlilik kitapta pek erken oluyor, bunun çoğu onları çift olarak görmek isteyen yada istemeyen hayranlar için zevk kaynağı oldu. Aile konusu olarak bu iş sorunsuz ilerliyor, tabi Jacob dışında, Bella'nın vampir olmayı planladığını öğrendiğinde neredeyse çıldırdı. Bu erkeklerin bir kez daha yüzleştiği ve Bella'yı dehşete düşüren (bahse gireriz ki içten içe Robert Pattinson ve Taylor Lautner'ın onun için kavga etmesinden içten içe mutludur) testesteron dolu bir sahneydi. Düğün, kendisinin çok özel anları var, mesela yeminler, Edward'ın Bella'nın ödünç jartiyerini ağzıyla açması. Eğer bu sahne filmde yer almazsa, Melissa Rosenberg'in cevaplayacağı çok sorusu olacak.


Esme Adasında Balayı

Sakin olun bayanlar - tüm bölümün filme aktarılacağına neredeyse eminiz. Doğaçlama kutlaması çıplak yüzerken ve aynı zamanda Edward ve Bella sevişirken üstsüz Robert Pattinson görmek için harika bir fırsat. Bunun çok hoş bir sevişme olmadığını söylemek gerekir - Edward'ın yatağı kırması, yastığı ısırması ve Bella'nın bu unutulmaz anlarda (hamile olduğu andan bahsetmiyoruz ) biraz yaralanması serinin son filmine 13 yaş sınırı getirmeyi gerektirmez. Biz sadece söylüyoruz.


Jacob'un Kendi Kurt Sürüsünü Kurması

Jacob Breaking Dawn boyunca burnundan soludu, bu anlaşılabilir, gerçekten Edward'ın gerçek aşkını ve ilerdeki yavru kurtlarının annesini çaldığını düşünürsek. Kitabın ikinci bölümünü o anlatıyor, ve düşünceleri hakkında bize harika sezgiler veriyor. O çok eğlenceli biri, o Jacob Black. Ne yazıkkı sürü Bella'yı öldürmeyi planlıyor ve onun çılgın, çabuk büyüyen bebeği ve Jake onların hiç birinden hoşlanmıyor. Hala Bella'yı deliler gibi seviyor, görüceksiniz ve sürüden ayrılmaya ve Seth ve Leah Clearwater eşliğinde kendi sürüsünü kurmaya karar veriyor. Bu sahne Jacob için bir dönüm noktası - ona yeni hayranlar kazandırıyor ve Taylor Lautner'e parlaması için bir şans daha veriyor. Eğer bu sahnede sinemaya aktarılmazsa, Taycob hayranları anında nefret maillerini yazmaya başlarlar. Buna hazır mısın Summit?


Renesmee'nin Doğumu


Bu sahne The Twilight Saga'yı korkunç bir şeye dönüştürüyor. O uzaylıdan doğmuş bir bebek gibi, ve bu o kadar süpriz olmadı. Bella'nın bebeği Renesmee (evet sormayın), o kadar büyükki Bella'nın vücudundan patladı ve neredeyse annesinin omuriliğinide gelişim sürecinde içine alıcaktı. Bella, Edward onu canlı tutmak için ne yapması gerektiğini anlamadan önce - onu vampire dönüştürdü- neredeyse ölücekti. Şimdiki gibi. Kalbine zehiri enjekte etti, sonra onu ıssırdı. Bir çok kez. Bütün vücudunu. Bu çok ateşli gelmeyebilir, fakat gerçekten öyle değil - bunların hepsi umutsuzluj ve bir daha Bay Cullen'da göremeyeceğimiz vahşilikle yapıldı. Bu filmi 13 yaş sınırına götüren tek sahne, fakat bu sahne eklenmeli. Hayali bile harika.


Diğer Vampir Klanlarının Tanıtımı

Kitabın sonlarına doğru, Cullenlar Volturi'yi bir daha devirmek için hazırlanıyorlar ve tüm dünyadan bir çok vampir klanlarının desteğini alıyolar. Ölümlerin olacağı , kanların döküleceği büyük bir savaştan söz edicekmişiz gibi duruyor, ama öyle değil. Bu gereksiz bölümden çıkarılacak tek iyi şey bu ve yeni vampir sürüleri. Amazon, Denali , İrlandalı ve aynı zamanda Amerikalı klanlarla tanıştık. Bazı harika karakterler tanıtıldı, en çok dikkat çeken Zafrina, Kate ve Garrett. Herkesce biliniyor ki onlar kitapta yararlı oldular, fakat iyi yazılmış bir senaryo onları sahnenin ortasında alıp bazı şeyleri canlandırabilir. İnanın bize, filmin buna ihtiyacı var..Alıntı.
madhmazeL
madhmazeL
İnsan
İnsan

Mesaj Sayısı : 123
Reputation : 0
Kayıt tarihi : 24/07/10
Yaş : 25

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz