Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dakota Fanning Rol Secerken:"Her Zaman Yasima Uygun Olani Yapmak Istedim"

4 posters

Dakota Fanning Rol Secerken:"Her Zaman Yasima Uygun Olani Yapmak Istedim" Empty Dakota Fanning Rol Secerken:"Her Zaman Yasima Uygun Olani Yapmak Istedim"

Mesaj tarafından Admin Paz Ağus. 01, 2010 6:51 pm

Dakota Fanning Rol Secerken:"Her Zaman Yasima Uygun Olani Yapmak Istedim" 121hpl

Filmlerde ilk cikisini 6 yasinda Sean Penn’in yaninda ‘I Am Sam’ dramiyla yapti, bu yil erkenden +18 bir filmde ortaya cikti, Kristen Stewart’la 70lerin punk-rock destani olan ‘The Runaways’de, ama Dakota Fanning is yetiskin filmi rolleri secmeye gelince hala yavas davrandiginda israr ediyor.

“Ise genc basladiginda, insanlar cidden senin 6 yasindaki haline takili kaliyor.” diyor Fanning Marie Claire’in Agustos sayisinda. “The Runaways’in “Biliyorsunuz, artik o kucuk kiz degilim, ama hala tamamen yetiskin de degilim.”gibi bir an niteliginde oldugunu umuyorum.

Onunde mesgul bir yilla, son iki Twilight filmini halletmenin yanisira Kuzey Hollywood’un prestijli Campbell Hall’unda lise bitirmek de dahil, Fanning gelecegi heyecanla bekliyor, ama hala simdiki zamanin tadini cikararak. “Yaslandikca, filmlerde yapabileceginiz cok daha fazla sey var.”diyor. “Asla bunun icin acele etmek istemedim; her zaman yasim icin uygun olani yapmak istedim, ama 18’e ulastiginizda ,bir aktor olarak onunuze tamamen yeni bir dunya aciliyor, ve ben bunu gercekten heyecanla bekliyorum.”

Twilight filmlerinden baska, soylenene gore Dakota’nin programinda iki diger proje var.

KAYNAK:Tıkk

Admin
Admin
Kontes
Kontes

https://twilightserisi-tr.yetkin-forum.com

Dakota Fanning Rol Secerken:"Her Zaman Yasima Uygun Olani Yapmak Istedim" Empty Geri: Dakota Fanning Rol Secerken:"Her Zaman Yasima Uygun Olani Yapmak Istedim"

Mesaj tarafından İremsu- Paz Ağus. 01, 2010 10:27 pm

Haklılar .
Kız benden bir yaş büyük .
Ama rolüde iyi kaldırdı .
Güzel oynadı .
P.i.t. çağlam
İremsu-
İremsu-
İnsan
İnsan

Dakota Fanning Rol Secerken:"Her Zaman Yasima Uygun Olani Yapmak Istedim" Empty Geri: Dakota Fanning Rol Secerken:"Her Zaman Yasima Uygun Olani Yapmak Istedim"

Mesaj tarafından AshRob Ptsi Ağus. 02, 2010 7:00 pm

İremsu- demiş ki:Haklılar .
Kız benden bir yaş büyük .
Ama rolüde iyi kaldırdı .
Güzel oynadı .
P.i.t. çağlam

İçimi okumuşun valla Very Happy Very Happy
AshRob
AshRob
Yeni Doğan
Yeni Doğan

Mesaj tarafından Merve - Ptsi Ağus. 02, 2010 7:06 pm

valla helal olsun kıza rol acayip bir şeydi ya kris de süperdi ben o filmde sevdim kris'i zaten Very Happy
Merve -
Merve -
İnsan
İnsan

- Similar topics