Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eclipse modası:karate pantolonu, silinmiş sahneler ve daha fazlası.

Eclipse modası:karate pantolonu, silinmiş sahneler ve daha fazlası. Empty Eclipse modası:karate pantolonu, silinmiş sahneler ve daha fazlası.

Mesaj tarafından İremsu- Paz Ağus. 01, 2010 12:23 pm

Eclipse modası:karate pantolonu, silinmiş sahneler ve daha fazlası. Eclipsefashion510
robert pattinson eğitim sahnesinde karate pantolonu giymek istedi
bizde ona birkaç karate pantolonu aldık ve bu kasıkları dizlerine uzananlardandı
ben sadece -ugh- diye düşündüm. bunu kim seçerki ? herşey summit tarafından onaylanmak zorundaydı" diyor monaghan "onlardan biraz aldık ve onlar karate pantolonlarına bayıldı. kim bilebilirdi? çok şaşırmıştım"

Eclipse premierinde bile taylor lautner o siyah t-shirt'ünün içinde etrafından döndüğünde insanlar haykırdı
neredeyse utanç vericiydi. onun için çok kötü hissettim. çığlık atıyorlar Woooooo! diyorlardı."monaghan new moon'da yaptığı gibi onun pazılarını göstermek için küçük beden gap t-shirt giydirmiş. Robertta gap t-shirt giymiş "ona en iyi oturanlar onlardı.en iyi renkler onlardaydı.böylece edward bellayı çadıra götürdüğü sahnede bunları giydi.Bu belki insanlara garip gelebilir ama o ısıyı hissetmiyor, yani bu yüzden ona sadece t-shirt giydiriyoruz ve bella tamamen üst üste giyiniyor ve jacob elbette etrafta üstsüz koşturuyor.

rosalie'nin gelinliği silinmiş sahnelerin yıldızıydı.

rosalie'nin 1930'lara geri dönüşü için monaghan'ın departmanı orjinal dönem elbiseleri kiraladı ve iki döpiyes yaptı- saldırıya uğradığı zaman giydiği ve onun gelinliği "ne yazıkkıi filmde sadece onun kapıya geldiğini görüyoruz ,neden onun koridorda süzülerek geldiği kısmı kestiler emin değilim-belkide süpriz elementi daha büyük bir etki yaratacağındandır. kapıda kimin olduğunu bilmemizi istemediler.ama onun için ipek bir kuyruk yapmıştık koridorda süzülüyordu,halıda süzülen deniz uçağı gibiydi bir bakıma.Nikki reed bir aygıtın üzerine binmişti,neredeyse bisiklet selesi gibi. ve önünden yanına kadar bir kamera vardı ve o sadece whooooooshh diye uçuyordu. koridordan yuvarlanıp geliyordu oldukçam hızlı biçimde ve bir vantilatör onun duvağını uçuruyordu böylece arkasında bir iz oluşuyordu. harika görünüyordu. kuyruğun kendisi muhtemelen 10-12 feet uzunluktaydı ve bunun ötesinde de duvak gidiyordu

Riley'nin kurbanlar hakkında harika bir zevki var
riley dahil yeni doğanların farkındalığı onların çöpçü,leş hayvanları olmaları.Kimden bulurlarsa onun parçalarını çalacaklardı.Riley g-star ceket ve gerçekten havalı bir kot giymiş şekilde yeni bulunmuşken "diyor monaghan ve gülüyor "bir kere dönüştürüldümü,onu sadece tedirgin ve çağdaş birşeylere koymak istedim. onun genç ve güçlü ama hala karanlık seksilik olacak şekilde yapmak istedik.bu harika G-star ceketi bulduk onun için ve dar mı dar kot pantolon ve güzel bir paul smith t-shirt. ve sonrasında değiştirmek için bir tane daha var ki aynı ceket ve dar maroon pantolonlar.ki bizim için önemliydi çünkü bir kere cullen'larla ve kurtlarla savaşa girdiğinde yeni doğanları cullenlardan renklerle ayırmak zorundaydık ,havada bir vücut uçtuğunda bunun hangi tarafa ait olduğuna dair ortada hiçbir akıl karışlığına mahal vermemek konusunda emin olmak istedik. böylece cullenlar ile ,onları siyahlar içine soktuk,koyu lavivert koyu gri.yeni doğanlar ile de onları toprak tonlarına ve bir parça daha çık renklere koyduk.

Yeni victoria'nın içinde birazda eski victoria var.
Rachelle Lefevre'den Bryce Dallas Howard'a geçiş sebebiyle victoria'yı gördüğümüz ilk seferde kesinlikle eski victoria'nın new moon'da giydiklerindne parçaları yenisinin üzerine koymaya karar verdik,böylece izleyici, onun karışık kızıl saçlarının yanında bu karakterin kesinlikle kim olduğunu bileceklerdi.Üzerinde böyle çok çalıştığınız şeyler var
ve sonra bu bilinçaltına yerleşiyor.kademeli olarak bryce'ın kendi karakterini bütün bunlardan değiştirerek biraz farklı yaptık.Çünkü riley'i baştan çıkaracaktı, karanlık ve önsezili ama hala şehvetli birşeyler yapmak istedim .çünkü onu cezbetmeliydi.boynuna doğru giden fermuarlı siyah dantel üst yaptık,gerekirse istediğiniz kadar fermuar'ı indirebilirsiniz. sadece romantik/punk görünüm.Bu onun kırmızı saçlarıyla çok işe yaradı ve içinden cildini gösterdi,ve onun küçük bir deniz kızı gibi olduğunu ve sihrini riley'nin üzerine uygulamaya çalıştığını görebiliyorsunuz

emmett diğer cullen'lardan daha açık renkleri giyiyor ,Kellan lutz'ın kaslarını göstermek için
kesinlikle " diyor monaghan."Aynı zamanda odağın ona kayacağınıda biliyordum ve onun victoria'yı kovalama sahnesine.böylece onun bütün o karanlık arka planın arasında öne çıktığına emin olmak istedim. siz muhtemelen farketmezsiniz ama cullen'ların renk paletinde çok bilinçli kararlar verdim.victoria'yı avlarken daha açık renkler içindeler.Sonraki büyük sahnede, spor kıyafetleri içindelerken,bir bakıma orta tonlardalar. sonra son savaş sahnesinde burası onları siyahlar içine soktuğum yer ,çünkü onların daha gizli olmasını iztedim.

Sahnedeki saniyeler içinde olan biten çok iş var.
Jasper'ın kendi yeni doğan ordusunu eğittiği geri dönüşlerde . "çok hızlıydı ama bizim için ,işi biz yapmak zorundaydık ve diğer herhangi bir karakter gibi bunada hazılık yapmalıydık. 1800'lerde temizleyiciler vardı ,yani farklı ordulardan toplama karışımlar,bankacılar,tüccarlar,fahişeler. onu dönüştüren vapir kadaın aslında onun ceketini giyiyordu "bu sadece onun ve jasper'ın arasındaki bağı göstermek istememden kaynaklı.
bizler için tüm bu tematik bağlantıları kurmak için gelen meydan okumalar işimizi katlanılır kılıyor.Hiçkimse farketmese bile bunu yapmak çok önemli .

Köy kurmak için köy gerekir
1700'lerde Quilette kabilesinin ne giydiğini ortaya çıkarmak fotoğrafiden önce ,bir başka meydan okumaydı. monaghan paul kane'in çalışmalarını kontrol etmiş kanada müzesini ziyaret etmiş. "hepsini aldık ve dedik ki , bunu en ucuz naıl yapacağız?" çünkü yeniden yaratılmış sedir pelerini $25000 dolara onlien satan birini bulduk.Sonunda zemin peyzajı için kullanılan materyali kullandık ,200 feet 25 dolara maloldu. bir kerelik giyilecek şeyleri yapan bir takımım vardı.Post dolduran biri vardı ve kemiklerimiz vardı. restorant'a gittik ve midye kabulkarı aldık.başka bir yerden deniz kulağı kabukları aldık. ki bunlar mücevherler için kullanıldı. chinatown'dan saman şapkala yaptık. yün battaniyeler kullandık ve işlenmemiş ipek. 1700'lerin Quilettesini yeniden canlandırmaktan dolayı çok mutluydum.
ekrandaki 10 san,iye için işlerin mükemmel bir biçimde ilerlediğini düşündüm.

neredeyse kristen stewart'ı mayo içinde görecektiniz.
Senaryoda bella annesine ve güneşe hoşçakal dediği sahnede bella böyle giyiniyordu "gerçekçi olursak ,eğer orada öylesine yatıyor olsaydılar bu hiçkimseye hiçbir şekilde iyi görünmezdi.eğer havuza falan dalsalardı neyse.yaklaştım ve yönetmen şöyle dedi "dinle, sadece kestirme bişeyler yapabilirmiyiz"Sanırım orjinal olarak çekimleri florida'da falan yapacaktık ama onun yerine vancouver'da çektik. Isı hiçte yüksek değildi ve onları tahat ettirmek istedik.

Kaynak: EW Magazin
İremsu-
İremsu-
İnsan
İnsan

- Similar topics