Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Şafak Vakti" Yapımcısı Wyck Godfrey,Doğum Sahnesi Planları Hakkında Konuşuyor .

"Şafak Vakti" Yapımcısı Wyck Godfrey,Doğum Sahnesi Planları Hakkında Konuşuyor . Empty "Şafak Vakti" Yapımcısı Wyck Godfrey,Doğum Sahnesi Planları Hakkında Konuşuyor .

Mesaj tarafından AshRob Salı Tem. 20, 2010 1:04 pm

Alacakaranlık filmlerinin yapımcısı Wyck Godfrey,elinde büyük bir iş bulunduruyor:Şafak Vakti.Eğer efsanenin en büyük kitabını okumayı veya anlamayı düşünürseniz zor olurdu,bu çaptaki anlaşılması zor bir öykünün film olacağını hayal edebiliyor musunuz?Kitabının seks sahnelerinin,Esme Adasının veya 3-D olup olmadığı tartışmalarında Wyck bizlere garanti verebilir,onlar biz fanları dinliyorlar.İşte yapımcının söyledikleri.Spoiler alarmı,dikkatli olun!

Alacakaranlık Efsanesi yapımcısı Wyck Godfrey,film yapımcılarının Şafak Vakti'nin grafik doğum sahnesini beyaz perdeye taşımayı düşündüğünü ve neden 3-D'nin hala serinin son filmi için seçenek olduğunu gösterdi.

"Benim karım bir OB-GYN* bu yüzden onu yaptığımız işten emin olmak için sete getirmeliyiz,eğer Edward oral sezaryen yapacaksa,onun gerçekten dişleri ile doğru kesim yapması gerekiyor."Daha sonra,o bu anti-rasyonel şeyi paylaştı ki,itiraf etmeliyim,mükemmel mantıklı:"Bence bir şey ki yaptığımız,tüm filmlerde yaptığımız,onları çok öznel yapan ve Bella'nın açısından engellenmektedir.Bu yüzden Bill (Condon) ile konuşmalar yaşadık,biz burada ona benzer bir çalışma yapmaya çalışacağız;siz Bella'nın perspektifi ile beraber ve onun etrafında yaşanan onun noktasıylasınız,o şiddetli bir ağırda gibi.Çok fazla odaklanmadan,objektik olmadan,onun ve onun bedeni üzerinden bunlar.Bence, böyle bir şeyin,izleyici deneyimi ile yapılmalı ve kafa karışıklığı hissediyorum,ona olanlar hakkında.

Şubat ayında söylentilerin ilk olarak çıktığında yapımcılar Şafak Vakti için 3-D seçeneğini göz önüne aldılar,fakat a PopWatch anketine göre okuyucuların yüzde 67'si bu fikirden hoşlanmadı.Ama Godfrey'in bu durum için de makul bir açıklaması var:

"Biz bu tartışıyoruz,ve her şeyi ele alıyoruz ama bir şekilde iki filmi ayırt edecek o kısmın 2-D olabileceğini biliyorum,ve o vampir olduğunda bunu 3-D ile ekrana taşınmalı.Ama biz gerçekten ne yapabiliriz konumunda karar vermek için yeterli düzeyde kazanmış değiliz.İki tane fikrim var,açıkçası,ve bence herkes;Ben eğer organik ve uygun değilse,takip etmek istemiyorum.Eğer bunu düşünüyorsanız,böyle olacak."

OB-GYN:"Obstetrician" ve "Gynecologist" kelimelerinin birleşmesi ile oluşur.Türkçesi,doğum uzmanı,jinekolog gibi anlamlardadır.
AshRob
AshRob
Yeni Doğan
Yeni Doğan

- Similar topics