Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikki ve Kellan Condon ile çalışmak için heyecanlı.

2 posters

Nikki ve Kellan Condon ile çalışmak için heyecanlı. Empty Nikki ve Kellan Condon ile çalışmak için heyecanlı.

Mesaj tarafından AshRob Çarş. Tem. 14, 2010 7:03 pm

Tutulma yıldızları Nikki Redd ve Kellan Lutz kendilerinin yeni yönetmen Bill Condon ile Şafak Vaktide çalışmak için heyecanlı olduklarını dile getirdiler.
DS ve İngiltere prömyerinde en sonuncu Alacakaranlık filmi sergilenirken Redd, Condon ile çalışılacak olmanın büyüreyici ve harikaolduğunu eklemişti.
Bu kitaplar hakkında konuşman bile yeterince heyecan verici ve böyle şaşırtıcı yönetmenlerle çalışmak gerçekten bizler için bir nimet, bunun bir parçası olmayı seviyorum.Dedi Nikki Redd.
Luzt ise Dreamgirls ile Oscar kazanmasıyla ilgili şaka yapıyor ve marım bu filmde dans numaralarımı yapabilirim! Condon dahi bir yönetmen, ben onunla çalışmak için çok heyecanlıyım.
Tutulmaın yönetmeni David Slade, serinin geri kalanını ona teslim etmekte bir sakınca görmediğini söyledi:
ona dünyanın en iyi şansını diliyorum. O parlak bir yönetmen ve ben onun harika bir iş çıkaracağından eminim.

alıntı*
AshRob
AshRob
Yeni Doğan
Yeni Doğan

Nikki ve Kellan Condon ile çalışmak için heyecanlı. Empty Geri: Nikki ve Kellan Condon ile çalışmak için heyecanlı.

Mesaj tarafından hmYr* Paz Tem. 18, 2010 7:47 pm

çok güzel olacakk
hmYr*
hmYr*
İnsan
İnsan

- Similar topics