Robert: "En çok köpeğimi özlüyorum."

Aşağa gitmek

Robert: "En çok köpeğimi özlüyorum."

Mesaj tarafından AshRob Bir Çarş. Tem. 14, 2010 6:40 pm

1- Alacakaranlık filminin en kötü yanı artık İngiltere'de olmaman. En çok kimi özlüyorsun?

Doğruyu mu istiyorsunuz,gerçekten de köpeğimi özlüyorum.O bir West Highland White.Onu seviyorum.Ve artık çok yaşlandı ve ben her seferınde onu son kez görüyor olmaktan korkuyorum.Ona bir çeşit hormon takviyesi yapacağım ve sonsuza kadar yaşayacak.Ya da biyonik iskelet taktıracağım ve Süper Köpek olacak.

2- Ve köpeğini özlemek dışında Los Angeles'ta neler yapıyorsun?

Genellikle yalnız zaman geçiyorum,çünkü halen burada arkadaşım yok.Aslında çok fazla tek başıma zaman geçirmiyorum.Film çekmekten arta kalan zamanlarda telefonun yanına oturuyorum ve söyleşiler için aranmayı bekliyorum.Aslında kendime zaman geçirecek birseyler bulmalıyım.

3- Ünlü olduğunuzu fark ettiğiniz belirli bir alan var mı?

(güler)Beynim hala bu olan biteni sindirmiş değil.Kız kardeşim bu durumu benden daha iyi algılıyor.Los Angeles'tan ayrılıp tekrar buraya geri geldiğinde bana ''Sen Hollywood'da bir oyuncu olarak yaşıyorsun.Neler oluyor?Bu çılgınlık.'' dedi.

4- Peki ne zaman yaşayan en seksi erkek olduğunu fark ettin? Ve ya bunu zaten biliyormuydun?

Kendimi yakışıklı olarak görmüyorum.14-15 yaşları arasında yakışıklıydım.Yaz boyunca çok yakışıklı olduğumu düşündüm.Tam aranılan adamdım.Sonra okula döndüm ve yakışıklılığımı kaybettim.Neden bilmiyorum..

5- Hadi ama sen Edward olarak seçildin.Yer yüzünde gelmiş geçmiş en güzel adam.!

Biliyorum!Bunu halen anlamıyorum.Seçmelerde tüm bu şeyi kafamdan attım ve acı çeken bir ruhu oynamaya çalıştım.Doğru birsey yapmış olmalıyım.

6- Bizim tanıdığımız tüm kızlar seni seviyor.Hatty Potter'da oynadığın zaman bu tür ilgi gördün mü?

Hiçbir sekilde.Hatty Potter çekimleri sırasında Oxford'da iken sadece bir kez çılgın hayran deneyimim oldu.Bir otobüs dolusu Fransız öğrenci kız vardı ve bizi gördüklerinde resmen çıldırdılar.Ama şimdi nereye gitsem bu durumla karşılaşıyorum.

7- Bir hayranının sana yaptığı en tuhaf sey ne?

Alacakaranlık Amerika'da oynamaya başladığında kızlar hergün arabama notlar bırakıyorlardı.Notlar şu şekilde başlıyordu ''Tuhaf değilim ama beni ara.'' Sonraki gün bir tane daha ''Lütfen beni görmezlikten gelme tuhaf değilim.'' Başka birgün ise ''Eğer beni aramazsan çıldıracağım.'' böyle devam etti.Ve kendilerinin tuhaf olmadıklarını söylüyorlardı!

8- O zaman tüm bu şöhret ve hayranlık seni değiştirdimi? Doğru söyle..

Değiştirmedi.Amerika'da iken Amerikan aksanı ile konuşuyordum.Diğer türlü insanlar ne dediğini anlamazlar.Şu şekilde konuşuyorum ''Merhaba ben Rob.''Eğer Rob dersem soruyorlar ''Kim?'' diye.Bu aksana film için kolaylıkla alıştım.Ama sanırım kızlar benim İngiliz aksanımı daha çok seviyorlar.

9- Son olarak bize bir sırrını söyler misin?Mümkünse karanlık olan bir tanesi olsun.

Sırlarım bir sebepten ötürü sırdır!Neredeyse hergün aynı kıyafeti giyerim.Onlar artık kokmaya başlayana kadar yıkamam.Kendi kişisel temizliğimde bile böyle davranıyorum.Yıkanmaya üşeniyorum.
AshRob
AshRob
Yeni Doğan
Yeni Doğan

Mesaj Sayısı : 572
Reputation : 5
Kayıt tarihi : 11/07/10
Yaş : 22
Nerden : yalova

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz