Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart Instyle Röportajı (Almanya)

2 posters

Kristen Stewart Instyle Röportajı (Almanya) Empty Kristen Stewart Instyle Röportajı (Almanya)

Mesaj tarafından Admin Paz Ağus. 01, 2010 7:06 pm

Kristen Stewart Instyle Röportajı (Almanya) 000xbpa9

Kristen Stewart, Beverly Hills'teki Four Seasons otelinde yapılan
röportaja geldiğinde, kot pantolon ve siyah beyaz kareli bir t-shirt
giyiyordu ayrıca saçlarında Ray Ban güneş gözlüğü vardı. 15 Temmuz'dan itibaren sinemalarda olan Tutulma çekilirken kahverengi lens takıyordu ama gerçek hayatta yeşil gözleri, 12. kattaki suitten içeri giren akşam güneşinde parıldıyordu. Ama Kristen Stewart'ın gözlerinin derinliklerine bakmak çok nadir oluyordu çünkü gözleri çoğunlukla yere ya da ellerine sabitlenmişti. Aşk hastası Bella'yı oynayan aktris kişiliğiyle ilgili
karışıklıktan pek hoşlanmıyor. Röportajımızda neden olduğunu anlattı.

Şöhret seni korkutuyor mu?
Spot ışıklarının altında olmaya hala alışamadım. Hayranların çığlık atmaları beni tedirgin ediyor. Bu kadar ilgi olmazsa iyi olurdu. Çok çok utangaç bir
doğam var.

Hayranlar binayı kuşattığı için otelde kendini strese sokuyor musun?

Hayır, o kadar çılgınca değil. Kendimle ilgili birçok haber okuyorum. Eğer hepsi doğru olsaydı, iğrenç bir hayatım olurdu (gülüyor).

İnternette "Twilight-histerisi"ni eleştirdiğin için bazı hayranların sinir olmuş.

İnsanların neden zamanlarını facebook ve forumlarda geçirdiklerini, neden anlamlı olan tek birşey bile yazmadıklarını anlamıyorum. Bana göre bilgisayarın başında vakit geçirmekten daha önemli şeyler var. Kitap okumayı, Led Zepelin ve U2 dinlemeyi, gitar çalmayı ya da çalan birini izlemeyi severim. Arkadaşlarımla internette konuşmak yerine yüzyüze görüşürüm.

Örneğin Robert Pattinson?
Evet, örneğin Robert Pattinson.

Neden hala ilişkinizi sır olarak saklıyorsun?
Sır olarak saklamıyorum. Sadece kesin şeyler hakkında konuşmuyorum çünkü birçoğu yanlış yorumlanıyor.

Kendinle ilgili yazıları okuyor musun?
Evet,pek çoğu gülünç. Ve ne suç işlediğimi bilmem gerekiyor çünkü sonraki röportajda kesinlikle sorulacaktır (gülüyor).

Yeni Angelina Jolie olacağınla ilgili kıyaslama hakkında ne düşünüyorsun?
Kim çıkarıyor bunları? Ama şikayet etmiyorum. O mükemmel bir aktris ve çok güzel görünüyor.

Pek çok kızın idolüsün. Ayrıca çok şıksın. Bundan hoşlanıyor musun?
Ben uzman değilim. Kendi tarzım var. Kullanılmış şeyler alıyorum, eski paçavraları ve jazzla ilgili t-shirtleri giyiyorum. Sadece gerçekten sevdiğim şeyleri giyerim. Bunun nedeni stilistleri sevmemem. Olabildiğince otantik olmaya çalışıyorum. T-shirtlerde markaları önemsemiyorum.

Dünyanın en etkili 100 insanı arasına seçildiniz. Bunu nasıl karşılıyorsunuz?
Dünyanın en kötü 100 insanı arasına seçilmedikçe umurumda değil. Daha çok bir aktris olarak algılanmam iyi birşey. Daha iyi rol teklifleri alıyorum ve hepsini kabul etmek yerine seçebiliyorum.

Alacakaranlık-Efsanesi bittikten sonra gerilemekten korkuyor musun?
Bir rolü uzun süre oynayan her aktörde aynı korku vardır. Bunun iki yönü var. Birincisi, bir Alacakaranlık hayranının benim içimde her zaman Bella'yı görmesinin büyük bir övgü olması. İkincisi ise Alacakaranlık devam ederken başka projeler de yapmam.

Okulu bırakan biri için gayet başarılısınız. Neden okuldan ayrıldınız?
Oyunculuk yüzünden hiç zamanım yoktu. 8. sınıftan itibaren bir özel öğretmenim oldu. Ama okulu bir saniye bile kaçırmadım. Bu berbat birşeydi ve sınıfta oturmaktan nefret ediyordum. Her zaman isyankar oldum, özgürlüğüme ihtiyacım vardı. Evde çalışmaya başlayabildiğimde çok rahatladım. Ders çalışmak eğlenceliydi. Pek çok şey ile ilgilenirim.
Örneğin yazmak. Ama okul benim için hiçbir zaman doğru yer olmadı.

Oyunculukla ilgilenen gençlere tavsiyen ne olurdu?
Eğergerçekten istediğiniz bu ise denemeniz gerekir. Aksi halde pişman
olursunuz ve bu çok üzücü olur.

Eğer bir aktris olmasaydın. Şu an ne yapıyor olurdun?
Senaryo yazardım. Eğer bu işe yaramazsa, kendimi bir set çalışanı olarak da hayal edebiliyorum.

KAYNAK:Tık..
Admin
Admin
Kontes
Kontes

https://twilightserisi-tr.yetkin-forum.com

Kristen Stewart Instyle Röportajı (Almanya) Empty Geri: Kristen Stewart Instyle Röportajı (Almanya)

Mesaj tarafından AshRob Ptsi Ağus. 02, 2010 7:01 pm

Biliyordum ama tüşekkürler
AshRob
AshRob
Yeni Doğan
Yeni Doğan

- Similar topics