Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampir Valerie

4 posters

Vampir Valerie Empty Vampir Valerie

Mesaj tarafından AsLan&Kuzu Paz Ağus. 01, 2010 11:32 am

Baktım hikaye bölümü açılmış..Elimde olan bir hikayeyi paylaşmak istedim..Normalde bu hikayenin devamını yazmıyorum..Ama eğer okuyan olursa devam edebilirim...

Valerie…

Nedendir bilmem ama bu aralar kendimi çok yalnız hissetmeye başlamıştım. Çevremde konuşabileceğim ya da arkadaşım olabilecek kimse yoktu…
Kimseye ne olduğumu anlatamazdım. Sanki hayat beni yalnızlıkla sınıyordu. Aslında tam anlamıyla yalnız sayılmazdım. Johan adında biriyle kalıyordum. Benim ailem değildi ama bana arkadaşlık bir ağabeylik yapıyordu. Zaten onun yanından istemesem de ayrılamazdım…
Ailemi uzun zaman önce kaybetmiştim. Hem de çok uzun bir zaman önce... Seattle’da yaşıyorduk.
Her şey çok güzeldi... Belki hareketli bir hayatım yoktu ama yinede huzurlu ve mutluydum... Beni her şeyden çok seven bir ailem vardı... Her şey böyle güzel giderken hiç ummadığım bir anda evimizde yangın çıkmıştı.
Yangının nerden çıktığını nasıl oluştuğunu ise kimse anlamamıştı... Annemle babam yangında hayatlarını kaybetmişlerdi. Bense yangından bir mucize eseri kurtulmuştum. Beni Johan bulmuştu. Aslında tam bir mucize değildi. Yaralanmıştım ve her geçen dakika kan kaybediyorum. Johan beni doktora götüremeyeceğini söylemişti. Aslında bunları beni iyileştirdikten sonra anlatmıştı. Johan beni iyileştirebilmek için onun gibi bir vampir olmamı sağladı. Başka çaresinin olmadığı ve bunun için her gün pişman olduğunu söylüyordu. Johan bir vampirdi ve beni de kendi gibi bir vampire dönüştürmüştü…

Bir vampirdim. İnsanların kanını içmekten zevk alan bir kan emiciydim. Her ne kadar kötü bir durum olsa da ben buydum ve kendimden vazgeçemezdim… Vampir olduğumdan dolayı insanlarla pek muhabbetim yoktu. Nasıl olabilirdi ki? Onlar benle konuşup benle ilgilenmeye çalışırlarken benim tek düşündüğüm onların damarlarında akan o sıcak kanı istiyordum…

Johan’la birlikte kendimize bir çevre edinmiştik. Güzel bir evimiz ve bir sürü komşumuz vardı. Ben genelde pek komşularla vakit geçirmezdim. Çünkü Johan kadar tecrübeli değildim ve bazen kontrolümü kaybedebiliyordum. Johansa gayet rahattı. Onlarla bir sürü etkinliğe bile katılırdı. Çok iyi kaynaşıp dost olduğu arkadaşları bile vardı. İnsan arkadaşları. Bana çok uzak bir terimdi. Çünkü benim hiç insan bir arkadaşım yoktu. Aslında vampir arkadaşımda pek yoktu. Bizim oturduğumuz bu çevrede bizim gibi yaşayan pek vampir yoktu. Genelde insanlardan uzak ortamda yaşamayı tercih ediyorlarmış. Ama tabi bizim gibi yaşayan vampirlerde varmış.
Johan bana vampirlerle bilmem gereken her şeyi anlatırdı. Ne yapmam gerektiğini insanların bulunduğu herhangi bir ortama girdiğimde nasıl davranmam gerektiğini anlatırdı. Bende bunları uygulamaya çalışırdım elimden geldiğince. Çünkü gerçekten zor bir işti. Çok yeni olmasa da yeni bir vampirdim işte.
AsLan&Kuzu
AsLan&Kuzu
Yeni Doğan
Yeni Doğan

Vampir Valerie Empty Geri: Vampir Valerie

Mesaj tarafından AshRob Paz Ağus. 01, 2010 12:37 pm

Hm. güzelmiş canım bence devam ettir Smile
AshRob
AshRob
Yeni Doğan
Yeni Doğan

Mesaj tarafından AsLan&Kuzu Ptsi Ağus. 02, 2010 10:35 am

Beğenmene sevindim canım.. (: Very Happy
AsLan&Kuzu
AsLan&Kuzu
Yeni Doğan
Yeni Doğan

Mesaj tarafından _YoShY_ Perş. Ağus. 05, 2010 1:24 pm

güzel bir hikayeye benziyor cnm
devam et bence Very Happy

_YoShY_
İnsan
İnsan

Mesaj tarafından AsLan&Kuzu Cuma Ağus. 06, 2010 11:03 am

okuduğun için teşekkürler inşallah yeni bölüm en kısa zamnda(:
AsLan&Kuzu
AsLan&Kuzu
Yeni Doğan
Yeni Doğan

Mesaj tarafından _YoShY_ Cuma Ağus. 06, 2010 1:24 pm

fazla bekletme Very Happy

_YoShY_
İnsan
İnsan

Mesaj tarafından AsLan&Kuzu C.tesi Ağus. 07, 2010 12:16 pm

Johan…
Bugün insan arkadaşlarımla pek oynamadığım bir oyunu oynayacaktık. Aslında insanken bende oynardım ama üstünden o kadar uzun bir zaman geçti ki nasıl oynamam gerektiğini bilmiyorum. Bugün arkadaşlarımla futbol oynayacaktık. İnsanlar yani erkekler genelde bu oyuna bayılıyorlar. Biz vampirler pek oyun oynamadığımız için önemli bir durum değildi. Ama erkekler için bu futbol gerçekten önemliydi…
Ben bugün arkadaşlarımla olacağım için Valerie bir şeyler ayarlamaya çalışıyordum. O henüz vampir olmada çok yeniydi ve insan arkadaşları da yoktu. Bu yüzden onun için birkaç arkadaşını ayarladım okulundan. Bana çok sinirlenecekti ama onu yalnız bırakamazdım evde. Aslında oturduğumuz çevre güvenli bir yerdi ama vampirler her yerde olabilirlerdi ve bundan insanların haberleri asla olmazdı.
AsLan&Kuzu
AsLan&Kuzu
Yeni Doğan
Yeni Doğan

Mesaj tarafından _YoShY_ C.tesi Ağus. 07, 2010 1:25 pm

güzel olmuş cnm
ellerine sağlık Very Happy:D:D

_YoShY_
İnsan
İnsan