Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert Pattinson GoGirl Dergisi Röportajı (Haziran)

Robert Pattinson GoGirl Dergisi Röportajı (Haziran) Empty Robert Pattinson GoGirl Dergisi Röportajı (Haziran)

Mesaj tarafından AshRob Salı Tem. 13, 2010 3:27 pm

şte, Alacakaranlık Serisi’nin ilk filminden beri, hakkında en çılgın dedikoduların dolaştığı yakışıklı!Bu röportaj, onun hakkındaki bazı gerçekleri ortaya çıkaracak.

“Alacakaranlık” filminden beri çok ünlüsün.Nasıl hissediyorsun?

Her şey o kadar çabuk oldu ki, başıma gelenleri hala algılayamadım.Tüm bu olanların benimle ilgili olduğunu anlamakta güçlük çekiyorum ve sanki bie rüyanın içinde yaşıyorum, ama uyanınca her şeyin gerçek olduğunu görüyorum.Aslında, hayranlar daha çok Edward’a aşık oldukları için durumun benimle ilgisi yok.:)Normal bir hayat yaşamak çok zor.Mümkün olduğunca paparazzilerden kaçıyorum.İyi müzil dinleyeceğim ve güzel yemek yiyebileceğim, samimi yerleri tercih ediyorum.Mümkün olduğunca, normal hayat yaşayabileceğim stratejiler geliştirmeye çalışıyorum.Ünlü olmanın zorluğu bu, ama yakınmıyorum.

Hayranların istilasına uğramaya alıştın mı?

Çevremde bir dolu insan olmasına hiç alışamadım.Her yanımdan insanlar bana doğru koşmaya başlayınca, soğuk terler döküyorum ve korkuyorum. Hepsini çok seviyorum;ama rica ediyorum, yanımda fazla çığlık atmayın.

Başarı seni değiştirdi mi?

Hayatımızda olan olaylara göre herkes değişir ve gelişir.Her zaman, kendimi işime vermeye ve sevdiklerimle vakit geçirmeye çalışıyorum.Biraz paranoyaklaştım.Çevremde olan olayları daha detaylı gözlemlemeye başladım ve kendimi sette, sokaktakinden daha güvende hissediyorum.Gerçekten değişip değimediğimi yakınlarım daha iyi bilir.

Hakkındaki dedikodular seni etkiliyor mu?

Hiç biriyle ilgilenmiyorum.Hayatım, dedikodulardaki kadar ilginç değil.Eğer dedikoduları takip etseydim, herhalde geceleri uyuyamazdım.Dedikoduların sizi etkilemesine izin verirseniz, çok zaman kaybedersiniz.

Kristen ile ilişkiniz nasıl gidiyor?

Bazı gazetelere bakacak olursak, biz çoktan evlendik veya boşandık.:)Aslında Kristen’ı gördüğümden beri ona aşığım.Muhteşem,kibar,zeki ve müthiş bir enerjisi var.çok iyi anlaşıyoruz ve sanırım bu ekrana yansıyor. Ayrıca Emma Watson da muhteşemdir. Harry Potter’ın çekimleri sırasında onu etkilemek için bayağı uğraşmıştım. Kristen ve Emma gibi kızlarla çalıştığım için çok şanslıyım.

Hayranlarınla ilgili ilginç bir anın var mı?

Bana ismim yerine, Edward diye sesleniyorlar.Bir keresinde yaşları on civarındaki bir kız grubunun yanıma gelerek onları ısırmamı istemeleri çok can sıkıcıydı.Bazı genç insanlar,gerçekle hayal arasındaki farkı göremiyorlar, ama genelde Alacakaranlık Serisi hayranları son derece saygılılar.

(alıntıdır)
AshRob
AshRob
Yeni Doğan
Yeni Doğan

- Similar topics